- Cena
- 429 000 PLN
- Cena za m2
- 7 272 PLN
- Powierzchnia
- 58,99 m2
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- 3 / 4
- Numer oferty
- 581/5403/OMS
Opis
W ofercie biura dwustronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Słupsku przy ul. Mochnackiego.
--->>> Jest to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co oznacza, że obcokrajowcy nie potrzebują zgody z Ministerstwa na zakup <<<---
Blok znajduje się w spokojnej części osiedla Batorego. W pobliżu pełna infrastruktura- sklepy, szkoła, przystanki autobusowe, popularne sieciówki (Biedronka, Rossmann), a także sporo terenów zielonych, idealnych do spacerów lub wycieczek rowerowych.
Mieszkanie jest w świetnym stanie- zarówno technicznym jak i wizualnym- nie wymaga żadnych nakładów finansowych - kuchnia i łazienka po remoncie, w pokojach wymienione panele.
SZCZEGÓŁY:
- powierzchnia 58,99m2
- III piętro
- 3 osobne pokoje
- balkon typu loggia
- łazienka
- WC
- przynależna piwnica
Wszystkie media z sieci miejskiej.
Opłaty do spółdzielni: ok. 1010zł
Lokal nie ma założonej księgi wieczystej- nie ma przeciwwskazań do jej założenia.
Zapraszamy do prezentację!
Zadzwoń: 734 469 988
Odwiedź nas: Słupsk, Mostnika 7c
------
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania!
------
NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K. C.
Dodatkowe informacje
- Winda
- Nie
- Komunikacja
- Autobus
Zapytaj o ofertę
Anna Krawiczyńska
Specjalista ds. nieruchomości i finansowania

